Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Skocz po nagrody" lub "Letni relaks" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

22.08.2022

Uczestniku promocji "Skocz po nagrody" lub "Letni relaks" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników dwóch promocji konta osobistego w BNP Paribas.

Finalizacja dwóch promocji konta w BNP Paribas
To czas, gdy organizator promocji rozsyła wiadomości powiadamiające o przyznaniu pierwszych nagród. By je otrzymać, należy teraz uzupełnić numer rachunku konta do wypłaty premii. A przy okazji przypominam o tym, jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta - nawet założonego w promocji - w niczym nie przeszkadza). A do zgarnięcia jest moneyback do 600 zł z kartą kredytową.

Finalizacja 2 promocji konta w BNP Paribas


Każdą z tych promocji oczywiście opisywałem już na blogu Bankobranie, gdy tylko się one pojawiały. Mowa tu o następujących akcjach:

 • "Skocz po nagrody" (z premią pieniężną 400 zł oraz z bonem do Żabki o wartości 40 zł) oraz
 • "Letni relaks" (z premią pieniężną do 450 zł i bonem o wartości 35 zł do Legimi).

W podlinkowanych wpisach omówiłem zasady promocji i warunki uzyskania poszczególnych nagród. Kto spełnił określone tam wymogi, ten teraz (organizator dał sobie na to czas do 22.08.2022 r.) powinien otrzymać wiadomość o przyznaniu pierwszych bonusów pieniężnych. To wiadomość bardzo ważna, bo w niej znajdziesz też kod do zalogowania na stronie promocji ("Skocz po nagrody" lub "Letni relaks"). Tam właśnie będzie należało podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji - w każdej z promocji wyrobić się z tym należy najpóźniej do 28.08. Wypłata pierwszych bonusów przewidziana jest do 31.08.2022 r. 

Nieco niżej podpowiadam co zrobić, jeśli nie dotarł do Ciebie wyczekiwany mail z informacją o nagrodzie. Nim do tego przejdę, podpowiem jednak...

... gdzie obecnie zarobić?


Jeśli spodobał Ci się udział w promocji konta w BNP Paribas, to możesz zyskać równie łatwo (a czasem nawet łatwiej) w promocjach serwowanych przez inne banki. Do obecnie najpopularniejszych okazji do bankobrania należą poniższe propozycje:

Co zrobić, gdy brak maila powiadamiającego o przyznaniu premii? 


Jeżeli wiadomości od organizatora promocji konta w BNP Paribas nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma tego maila, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji ("Skocz po nagrody" lub "Letni relaks"):
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: (w przypadku promocji "Skocz po nagrody") skoczponagrody@bnpparibasplus.pl lub (w przypadku promocji "Letni relaks") letnirelaks@bnpparibasplus.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail"


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych (bo np. przegapisz maila od organizatora), to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulaminy promocji przewidują bowiem scenariusz dla osób, które się spóźnią. W przypadku promocji "Skocz po nagrody" znaleźć można następujący zapis:

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 4 lit. b [czyli do 28.08.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: skoczponagrody@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 29 czerwca 2023 r."


Z kolei w promocji "Letni relaks":

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 28.08.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: letnirelaks@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 4 lipca 2023 r." 


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


18 komentarzy:

 1. Ktoś już dostał maila (skocz po nagrody)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra, nie było pytania. ;) Właśnie dostałam przed chwilą 2 maile (Żabka i bonus).

   Usuń
  2. Przed chwilą dostałem 2 maile od BNP.

   Usuń
  3. dotarły 2 wiadomości e-mail

   Usuń
 2. Nie jeszcze nie

  OdpowiedzUsuń
 3. Do mnie jeszcze nie przyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Do mnie też jeszcze nie

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nadal nie, parodia jakaś z tym bankiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie też cisza...

  OdpowiedzUsuń
 7. Wysyłali do północy jeśli ktoś nie dostał niech kontaktuję się z bankiem

  OdpowiedzUsuń
 8. Piszę odnośnie promocji "Letni relaks"
  Maila brak
  Wczoraj na wieczór napisałam do nich wiadomość z reklamacją na adres letnirelaks@bnpparibasplus.pl, nie dostałam żadnej wiadomości zwrotnej, np. że w ciągu 30 dni rozpatrzą sprawę, czy cokolwiek.
  Nie wiem, czy nie napisać jeszcze do banku. Mieliście podobnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj dostałam maila do uzupełnienia danych, z komentarzem od nich, że wcześniej już mi wysłali maila( ale wzrok mam raczej dobry i nic od nich wcześniej nie dostałam) No cóż....

   Usuń
  2. Miałam identyczną sytuację.

   Usuń
  3. u mnie to samo. Po mailu dostałem od nich, że wysyłali niby 19.08, a patrzyłem i na pewno nic nie było.

   Cóż, póki co - pieniędzy również brak, dane uzupełnione

   Usuń
  4. Dziś 31 środków brak. Ktoś już otrzymał?

   Usuń
  5. Jak coś o 14.30 już otrzymałem SMS z kodami do żabki oraz środki na konto. :)

   Usuń
 9. Pieniądze mi dziś wpłynęły, czekam jeszcze na kod do Legimi, który też do dzisiaj miał dotrzeć

  OdpowiedzUsuń
 10. Przed chwilą dostałam smsa z kodem do Legimi

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...