Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł w bonach Allegro za przeniesienie wynagrodzenia w promocji dla obecnych klientów PKO BP

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

8.08.2022

200 zł w bonach Allegro za przeniesienie wynagrodzenia w promocji dla obecnych klientów PKO BP

Największy bank w Polsce przygotował nową edycję promocji skierowanej do wybranych klientów.

Promocja "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 4""
Do zgarnięcia są bony do Allegro o łącznej wartości 200 zł. Podstawowym wymogiem jest zapewnienie wpływów na konto posiadane w PKO BP. Aczkolwiek warunkiem niezbędnym do załapania się na promocję jest otrzymanie od banku zaproszenia.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Jak zgarnąć 200 zł na zakupy na Allegro w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 4"


Dla kogo promocja? Do udziału kwalifikuje się osoba pełnoletnia, która ma adres zamieszkania w Polsce i na dzień wydania nagrody przez bank nadal będzie posiadać konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Kont Inteligo) i wydaną do niego kartę. 

Kluczowe jest jednak otrzymanie od banku zaproszenia do promocji. Zgodnie z regulaminem zaproszenie może przyjść SMS-em, mailem lub w postaci komunikatu w aplikacji mobilnej IKO lub w poczcie wewnętrznej dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej iPKO. Warto więc dobrze sprawdzić i przeszukać choćby skrzynkę mailową - również foldery typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy tego zaproszenia gdzieś tam nie ma. 

Nagrodą w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 4" są 2 karty podarunkowe o wartości 100 zł każda, które będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Karty podarunkowe mają mieć ważność do 31.12.2022 r.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takich kart podarunkowych, sprawdź mój wpis poradnikowy: jak wykorzystać kartę podarunkową na Allegro? Jeżeli nie masz zaproszenia do promocji od PKO BP, to 200 zł w bonie do Allegro + 450 zł zgarniesz w promocji konta w mBanku.

Limit nagród. Bank przygotował 5 000 sztuk nagród w postaci kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł każda. 

Zgodnie z regulaminem komunikat o ewentualnym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić tutaj.

Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank i masz zaproszenie do promocji, to z rejestracją w niej nie warto zwlekać, gdyż regulamin akcji zawiera taki zapis:

"W przypadku, gdy liczba uprawnionych do otrzymania nagród będzie większa niż przewidziana pula nagród, o otrzymaniu nagrody będzie decydować kolejność zapisania się do promocji."


Zasady promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 4"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody:

 • w okresie od 3. do 31.08.2022 r. zapisz się do promocji na podstawie zaproszenia od banku (formularz rejestracyjny znajduje się na stronie promocji); 
 • we wrześniu i październiku 2022 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • zapewnij "systematyczne wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie" (nieco niżej opisuję jakie wpływy dopuszcza bank) oraz 
  • wykonaj płatności kartą lub BLIKiem o łącznej wartości 300 zł (także w każdym miesiącu kalendarzowym); płatności można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty i wypłaty w bankomatach, przelewy z karty (odpada więc np. doładowanie konta w Revolut - tak PKO BP kwalifikuje bowiem tego typu transakcję) oraz przelewy na telefon BLIK (jeśli posiadasz więcej niż jedno konto w PKO BP, to ten limit transakcji będzie liczony osobno dla każdego z nich); 
 • na dzień otrzymania nagrody posiadaj: 
  • konto, na które wpływa wynagrodzenie oraz
  • zgodę marketingową "na marketing elektroniczny i telefoniczny PKO BP". 

"Systematycznymi Wpływami na Konto" na sumę min. 900 zł, jakich oczekuje bank, są:
"wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w miesiącu wrześniu, październiku zawierających się w okresie promocji, na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; 
w promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego uczestnika promocji, wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny (tj. indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w PKO Banku Polskim lub innym banku, który nie jest rachunkiem firmowym)"

Nagrody mają być przekazywane za pomocą wiadomości w poczcie dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej (iPKO): do końca października i listopada (odpowiednio za spełnienie warunków we wrześniu oraz październiku).

Jeden uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie dwie nagrody (po jednej za każdy miesiąc tj. wrzesień i październik) niezależnie od liczby posiadanych kont i kart.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Mariuszowi.
_________

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Podpowiem Ci jedno niezawodne rozwiązanie: zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, by nie przegapić najlepszych okazji:

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Zaoszczędzili bony do Allegro z poprzedniej promocji, nie wypłacając należnych nagród ludziom i teraz robię następna promocje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie trzeba spełniać warunki aby otrzymać zaproszenie od banku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ktoś dostał bon za transakcje we wrześniu?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...