Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 4000 punktów (o wartości 50 zł) za rejestrację karty Pekao w programie Bezcenne Chwile (+ premia 200 zł na start + 7% dla oszczędności)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

10.08.2022

4000 punktów (o wartości 50 zł) za rejestrację karty Pekao w programie Bezcenne Chwile (+ premia 200 zł na start + 7% dla oszczędności)

Wystartowała nowa promocja Pekao z punktami powitalnymi w programie lojalnościowym Mastercarda.

"Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja IX"
Skorzystać z niej mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Na tych drugich, dopiero co otwierających konto osobiste w Pekao, czeka jednak jeszcze więcej: premia 200 zł oraz 7% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Skoro już przywołałem promocje dla zakładających konto osobiste, to na wstępie do nich zalinkuję. Sprawdź jak uzyskać 200 zł premii za Konto Przekorzystne w Pekao oraz 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł, gwarantowane na 183 dni).

A jeśli masz niepełnoletnie dziecko (od 0 do 17 lat), to dodatkowo możesz zgarnąć też 200 zł premii za konto dla swej pociechy.

Zakładając konto dla siebie i wybierając do niego kartę Mastercard, otworzysz sobie drogę do poniższej promocji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile. Do wzięcia czeka 4000 takich punktów, więc to da kolejną nagrodę o wartości co najmniej 50 zł - może być to np. voucher na zakupy.

"Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja IX"


Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów).

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


4000 punktów Bezcenne Chwile od Banku Pekao


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada kartę Mastercard (lub Maestro) wydaną przez Bank Pekao. 

Z promocji z punktami na start wykluczone są osoby, które przed 1.08.2022 r. były uczestnikami programu Bezcenne Chwile w zakresie dotyczącym karty Pekao. Ewentualnie posiadanie kart wydanych przez inne banki, zarejestrowanych w programie Bezcenne Chwile, nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Zasady promocji. By zdobyć 4000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile:

 • do 30.09.2022 r. zarejestruj kartę Mastercard lub Maestro wydaną przez Bank Pekao w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24);
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego (ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji jako nowy użytkownik) lub po dodaniu karty wydanej przez Pekao (gdy w programie masz już zarejestrowane karty innych banków), wykonaj płatności kartą na sumę min. 50 zł.

Płatności kartą na potrzeby niniejszej promocji nie trzeba wykonywać u partnerów programu Bezcenne Chwile. Spełnienie warunków jest więc proste, bo transakcje możesz zrealizować w dowolnym sklepie, markecie czy na na stacji paliw bądź w innym punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie.

Wykonując płatności kartą, pamiętaj jednak o tym, że transakcja na potrzeby promocji:
"oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu za pomocą Karty Partnera i/lub za pomocą PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem z użyciem zarejestrowanej w Programie Karty Partnera – z wyjątkiem: 
transakcji realizowanych za pośrednictwem BLIK; wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; 
wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także 
z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Punkty powitalne w liczbie 4000 mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania - to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu. Jeśli tego nie zrobisz, to po upływie tego okresu punkty przepadną.

Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (4000 punktów) bez względu na liczbę posiadanych kart.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Stara promocja Pekao zawsze mało dawało kiedyś 3400.
  A wiesz co z Citibank? Ile jak i kiedy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno była promka dla klientów wszystkich banków. Teraz są jedynie na dany bank. Oprócz Pekao jeszcze Pocztowy ma promocję.

   Usuń
  2. Liczba punktów premiowych wzrosła w odpowiedzi na zmiany 'cennika' BCh 😬

   Usuń
  3. Dokładnie. Obecnie 4 tys. punktów mają taką samą siłę nabywcza co kiedyś 3,2 tys.

   Usuń
  4. Wcześniej było 3,4, a nie 3,2 tys. pkt. Później raz to podnieśli ale szybko obniżyli. Ale po drugiej zmianie na 4 tys. już tak zostało. Inflacja niestety.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 10 sierpnia 2022, 21:50

   Tak, obecnie 4 tys. punktów mają taką samą siłę nabywczą co kiedyś 3,2 tys. 😬

   Usuń
  6. To podwyżka aż o 25% czyli sporo ponad wskaźnik inflacji.

   Usuń
  7. Ale to nie jest wzrost rok do roku. Przez dłuższy czas zmiany nie było.

   Usuń
  8. Ciekawe, że nie zmienili zasad przyznawania punktów za zakupy - wciąż 1 pkt. za wydanie 50 zeta :)

   Usuń
  9. Czyli żeby zebrać 4 tys. punktów dających np. doładowanie do Orange warte 50 zł wykupione na kanadyjskiej K-Circle trzeba obrócić kartą 4 tys. x 50 zł ---> 200 tys. zł 😂

   Usuń
 2. Czy jeśli ma się już kartę z innego banku zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach, to później zbierane punkty się sumują czy zbiera się w ramach każdego banku oddzielnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy bank oddzielnie.

   Usuń
  2. To jest największa wada że nie da się sumować punktów z kart różnych banków.

   Usuń
  3. Nawet karty lojalnościowe można łączyć - porażka!

   Usuń
 3. A co jeśli mam konto w Pekao ale z kartą VISA?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zamów druga Mastercard

   Usuń
  2. Nie bierzesz udziału w tym programie, bo przeznaczony jest dla kart MasterCard.

   Usuń

  3. Kasia10 sierpnia 2022 16:38
   Drugą kartę do tego samego konta? Dobry pomysł.

   Dziękuję, Kasiu!

   Usuń
 4. Próbując zrobić rejestrację w programie przez Pekao24 w załącznikach jest regulamin promocji Punkty na start edycja VII - więc nie proponuję tego wariantu zawarcia umowy bo nijak się ma do wspomnianych 4 k punktów. Nie wiem skąd masz wersję IX promocji ale może ze strony bezcenne chwile?

  OdpowiedzUsuń
 5. Robię płatności a punktów nie przybywa, mineło już 6 dni.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...