Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 40 zł za płatność z Visa Mobile (w promocji dla klientów m.in. ING i Nest Banku)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

19.08.2022

Bonus 40 zł za płatność z Visa Mobile (w promocji dla klientów m.in. ING i Nest Banku)

Oto promocja dla posiadaczy kart Visa.

Visa Mobile Cashback
Do wzięcia czeka bonus 40 zł za przetestowanie nowej formy płatności w Internecie. Dziś więc nie tylko o promocji, ale też objaśnienie czym jest Visa Mobile (bo temat debiutuje na blogu).

[Promocja zakończona]

Visa Mobile to nowa usługa udostępniona przez organizację wydającą karty płatnicze, która umożliwia płacenie w Internecie bez konieczności podawania numeru (i pozostałych danych) karty płatniczej. W zamian wystarczy... podać numer swego telefonu, na który przyjdzie powiadomienie z prośbą o potwierdzenie transakcji. Po jej akceptacji płatność za zakupy zostanie zrealizowana, a obciążona będzie karta podpięta pod usługę Visa Mobile.

To usługa stosunkowo młoda. Na blogu dotąd jej nie opisywałem, bo starą zasadą bankobiorców jest to, by z nowinek korzystać dopiero wtedy, gdy się to opłaca. I jest ku temu właśnie taka okazja, bo za przetestowanie usługi do wzięcia czeka bonus.

Promocja "Visa Mobile Cashback"


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca kartę VISA wydaną przez ING Bank Śląski, Nest Bank, Bank BPS (oraz banki spółdzielcze z nim zrzeszone), Krakowski Bank Spółdzielczy lub SKOK.

💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz karty Visa wydanej przez instytucję udostępniającą płatności Visa Mobile, to sprawdź jak uzyskać 250 zł premii za konto w ING Banku Śląskim lub bonus 50 zł + 7,5% na lokacie w Nest Banku


Nagroda
. Do wzięcia czeka bonus 40 zł. Wpłynie on na rachunek powiązany z kartą płatniczą, którą płatność została wykonana.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.09.2022 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród. Organizator przygotował się bowiem na rozdanie 49 780 bonusów (po 40 zł każdy).

Zasady promocji "Visa Mobile Cashback"


By zgarnąć bonus pieniężny 40 zł, najpóźniej do 30.09.2022 roku:

 • zarejestruj się na stronie promocji, podając numer karty wydanej przez bank, który udostępnił usługę Visa Mobile oraz zaznaczając wymagane oświadczenia oznaczone gwiazdką (oczywiście pamiętaj, że oprócz tej rejestracji na potrzeby promocji, konieczna jest również aktywacja samej usługi - o tym jak się w niej zarejestrować, piszę nieco niżej) oraz
 • wykonaj jedną płatność Visa Mobile na kwotę min. 10 zł - można to zrobić w wybranych sklepach internetowych (listę takich miejsc znajdziesz na końcu niniejszego wpisu) oraz w sklepach udostępniających płatności Przelewy24.

Wykonując płatność, należy wybrać opcję "Visa Mobile":

Płatność Visa Mobile


Wypłata bonusu 40 zł ma nastąpić do 31.10.2022 roku.

Dla danej karty Visa zdobyć można tylko jedną nagrodę. Jednak jest dobra wiadomość dla tych osób, które posiadają kilka kart Visa wydanych przez banki (czy SKOKi) współpracujące z Visa:
"Jeśli Uczestnik posiada więcej kart Visa (...), może otrzymać więcej Nagród w Promocji. Warunkiem zgłoszenia kolejnych kart Visa jest podanie innych danych identyfikacyjnych (adresu e-mail) w formularzu Zgłoszenia i dokonanie płatności (...)"


Jak skorzystać z usługi Visa Mobile?


Dla ING Banku Śląskiego lub Nest Banku usługa Visa Mobile dostępna jest w aplikacji banku. Klienci Banku BPS i banków spółdzielczych, Krakowskiego Banku Spółdzielczego czy SKOKów, by skorzystać z tej metody płatności, muszą pobrać aplikację Visa Mobile (dostępną w sklepach Google Play i App Store).

Przykładowa rejestracja dla klientów ING Banku Śląskiego:

"1) W Moim ING wybierz kartę Visa. W szczegółach karty znajdź Visa Mobile i kliknij „Aktywuj usługę”. 

2) Podaj adres e-mail i zaakceptuj zgody Razem z Visa Mobile aktywujesz usługę Click to Pay, którą świadczy Visa. Jest to niezbędne do korzystania z Visa Mobile. 

3) Potwierdź e-mail kodem autoryzacyjnym, jaki Visa wyśle Ci na ten adres".


W przypadku klientów Nest Banku aktywacja usługi Visa Mobile wygląda następująco:

"1) Zaloguj się do aplikacji i wybierz w menu głównym KARTY. Następnie kliknij "Dodaj kartę do Visa Mobile". 

2) Zaakceptuj regulamin oraz potwierdź swoje dane osobowe. 

3) Na adres e-mail otrzymasz jednorazowy, sześciocyfrowy kod, który przepisz we wskazane pole w aplikacji. 

4) Potwierdź dodanie karty do Visa Mobile wpisując swoje hasło mobilne."


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.
 

Przydatne dokumenty:

166 komentarzy:

 1. A gdzie ta lista sklepów gdzie można skorzystać z visa mobile? Napisaliście, że będzie a końcu wpisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu powyższego wpisu są "Przydatne dokumenty" i tam podlinkowana "lista sklepów umożliwiająca płatności Visa Mobile".

   Usuń
 2. Witam. Co w sytuacji, gdy mam konto w Nest Banku oraz ING i o ile bez problemu udało się zarejestrować Visa Mobile w Nest Banku, to teraz w aplikacji ING wyskakuje mi monit, że jestem już w usłudze i prośba o podanie takiego samego adresu mail (czyli jak w Nest). W regulaminie promocji Visa Mobile czytamy, że jeśli dana osoba posiada więcej kart to drugi formularz zgłoszeniowy trzeba wypełnić z użyciem INNEGO maila. Czy w tej sytuacji jeśli w aplikacji ING podam ten sam mail, a w formularzu zgłoszeniowym promocji Visa Mobile inny w odniesieniu do karty z ING to otrzymam druga nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestracja w samej usłudze (Visa Mobile) to jedno, a rejestracja w promocji ("Visa Mobile Cashback") to drugie. I to właśnie w tym drugim formularzu (zgłoszeniowym do promocji - do niego linkuję w powyższym wpisie) należy podać inny adres mailowy.

   Usuń
  2. Chyba dałem ciala, najpierw się zarejestrowałem w usłudze, zamówiłem kartę podarunkowa z big star za 10 zł, teraz dopiero zarejestrowałem się na stronie promocji, pytanie co robić, kupić jesteś raz czy w ogóle.szansa przepadła...

   Usuń
  3. Zrobiłem tak samo. Ale wczytałem się w regulamin i tam jest tak:

   "Aby wziąć udział w Promocji, Uczestnik w trakcie Okresu Promocyjnego musi spełnić łącznie następujące warunki:
   a) Dokonać prawidłowego zgłoszenia swojego udziału w Promocji (...)
   b) Za pośrednictwem Visa Mobile oraz w wybranych sklepach internetowych dokonać w Okresie Promocyjnym transakcji kupna towaru lub usługi o wartości minimum 10,00 zł (słownie: dziesięć złotych) przy użyciu karty płatniczej Visa, której numer został podany w Zgłoszeniu"

   Więc nie ma mowy o kolejności ale o tym żeby to zrobić "w trakcie Okresu Promocyjnego". Nie ma zastrzeżenia że płatność musi być dopiero po rejestracji. Ale jeśli w ciągu miesiąca nie dostanę bonusu to zrobię jakąś płatność raz jeszcze.

   Usuń
  4. A i jeszcze jedno. Nie zauważyłem wykluczenia by transakcje przed rejestracją wykluczały z promocji. Zresztą przed tą promocją pewnie mało kto tym czymś płacił. Moim zdaniem to słabe rozwiązanie. Pytanie też co przy różnych kartach a jednym numerze? Na którą apkę wtedy przyjdzie powiadomienie? Mam konto tylko w Nest więc nie mam jak tego sprawdzić. Ale w tym widzę ogromną ułomność systemu.

   Usuń
  5. Masz na myśli transakcje płatnicze poprzez usługę Click to Pay?

   Usuń
  6. Nie, chodziło mi o transakcje Visa Mobile.

   Usuń
 3. Zrobione. Czekam na 40 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zrobiłem 3 płatności różnymi kartami przy użyciu 3-ech różnych nr telefonu - chyba nie o to tu powinno chodzić 😋

   Usuń
  2. Ten pomysł z numerem telefonu ewidentnie skopiowany z programu Moja Biedronka - lipa!

   Usuń
 4. Jak coś kupić za pomocą Przelewy24 ? W tej opcji w sklepie w którym chciałem kupić ebook nie ma opcji Visa Mobile ? Mam kupić P24 ale jak ? Przelewem z banku? Opcji karta nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz zrzut ekranu w artykule Złotówy. Normalnie masz widocznego Blika i odnośniki do pay-by-linków różnych banków ale musisz po lewej przejść do zakładki Visa Mobile.

   Usuń
  2. Należy odznaczyć ostatnią opcję na dole: "Visa Mobile" po czym użyć przycisk "Płacę".

   Usuń
  3. A jak nie ma takiej opcji? Jest przelewy 24 i tylko przelew online, a później możliwość wyboru banku (nie ma zakładek). Znaczy, że nie zapłacę w ten sposób w danym sklepie?

   Usuń
 5. Złotowa, czy jest jeszcze opłata za wydanie karty wirtualnej 20 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem Złotową, ale odpowiem :) Jest.

   Usuń
 6. Na allegro też można płacić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Allegro Przelewy24 chyba nie działają. W każdym bądź razie ja kojarzę tam tylko PayU.

   Usuń
  2. Allegro nie ma na podlinkowanej liście sklepów, w których zakupy są premiowane.

   Usuń
  3. Allegro to nie sklep tylko platforma.

   Usuń
 7. Zarejestrowałam się, kartę zapisalam, potwierdzilam. Próbowałam płacić w dwóch sklepach gdzie jest możliwość korzystania z przelewy24 i nie wyświetla się opcja płatności visa mobile

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie to sklepy, jeśli można spytać?

   Ja kupiłem kosmetyki na stronie Ziaja i muszę stwierdzić, że ich strona to porażka, ale ze sporą dozą cierpliwości wreszcie to przeszedłem.

   Usuń
  2. W moBilet można płacić przez Przelewy24

   Usuń
  3. Przelewy24 to jeden z wielu pośredników - nie rozumiem dlaczego Złotówa sugeruje, że to jedyny, dzięki któremu można dokonywać płatności usługą Visa Mobile.

   Usuń
  4. Cytat ze strony organizatora promki: "Zrób zakupy za min. 10 zł w wybranych sklepach internetowych: bigstar.pl, itaka.pl, czytam.pl, yes.pl, ziaja.com (lista dostępna tu) oraz w tysiącach innych sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24"

   Usuń
  5. @Anonimowy 23 sierpnia 2022 11:54, to wynika wprost ze strony Visa, informującej o usłudze: "Płać Visa Mobile w wybranych sklepach internetowych (...) oraz w tysiącach innych sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24".

   Nie ma informacji, by tę formę płatności udostępniali inni pośrednicy (np. PayU, Tpay itp.).

   Usuń
  6. W mobilet można płacić poprzez przelewy 24 ale nie widzę opcji visa mobile
   W których platformach/sklepach można płacić poprzez przelewy24 z ocją visa mobile?

   Usuń
 8. Powstało Visa mobile więc w ING już usuwają mozliwość brania udziału w Visa oferty a tylko tu została taka opcja :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Visa Oferty w Śląskim wygasa 30. września.

   Usuń
  2. Płatności Visa Mobile miały w zamyśle konkurować z płatnościami BLIK, a program Visa Offers to konkurencja dla Priceless Specials.

   Usuń
 9. Złotówa, mam dwie karty płatnicze Visa w Nest oraz Śląskiem (po jednej w każdym z nich) jednak tylko jeden numer telefonu, ale niestety wygląda na to, że nie mogę dodać kart z różnych banków w Click to Pay przy użyciu tego samego numeru telefonu.

  Być może w przyszłości coś z tym zrobią, ale moim zdaniem w obecnej wersji pomysł z użyciem numeru telefonu ma nikłe szansę rynkowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z opisu tej promki sugeruje inaczej: "Jeśli Uczestnik posiada więcej kart Visa, może otrzymać więcej Nagród w Promocji" 😋

   Usuń
  2. Jak sprawdziłem to nawet cytat z regulaminu. Ale nie wiadomo jak to zrobić z jednym numerem telefonu...

   Usuń
  3. @Anonimowy, 22 sierpnia 2022, 00:21 - pod jednym numerem telefonu można dodać do usługi Visa Mobile dowolną ilość kart, ale tylko tych, które zostałły wydane przez ten SAM bank.

   Po prostu w apce można wybrać jedną z nich jako domyślną, a podczas płacenia w sklepie jest jeszcze możliwość wyboru karty, która ma być użyta do danej płatności.

   To wygląda na falstart 😂

   Usuń
 10. Złotówa, skąd wiadomo czy ta pula 49 780 bonusów nie została już wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może organizator tej promki coś wie 😋

   Usuń
  2. Promocja na 2 banki i jakieś spółdzielcze oraz Skoki gdzie główną klientelą są emeryci z małych miejscowości i wiosek. I miała by się pula wyczerpać?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   PS. Jedynie Śląski ma circa 5 mln klientów.

   Usuń
  4. W promce Mastercarda było nagród 67 500. Miała trwać 3 m-ce a jeszcze ją przedłużyli o 2 tyg. Przy o wiele większej skali dostępnych banków.

   Usuń
  5. Z powyższego opisu tej oferty widać dość wyraźnie, że kwestie związane z płatnościami Visa Mobile są dla Złotówy czymś zupełnie nowym 😋

   Usuń
  6. Organizator promki to:

   Unique One Sp. z o.o
   ul. Niedźwiedzia 2a,
   02-737 Warszawa,
   e-mail: cashback.visa@uniqueone.pl

   Usuń
  7. @Anonimowy, 22 sierpnia 2022, 20:36

   Wszyscy się uczymy, bo to raczej nowość, która ma na dodatek poważny problem z tym numerem telefonu - można by nawet powiedzieć, że z tego powodu to kolejny bubel.

   Usuń
  8. Bazując na obserwacjach innych promocji, nie sądzę by taka pula miała się wyczerpać (tak szybko, a może nawet w ogóle; choć tu wiele zależy od ewentualnego nagłośnienia promocji przez banki, w których usługa jest dostępna).

   Usuń
  9. Śląski oraz Nest wysyłają klientom info o tej ofercie poprzez SMS oraz wiadomości w apce.

   Usuń
  10. Nie dość, że ten myk z numerem telefonu to nieporozumienie, to jeszcze nie mają licznika? Lipa!

   Usuń
  11. Cytat z regulaminu:
   § 4 Tryb i termin rozpatrywania reklamacji i zgłaszania roszczeń
   2. Reklamacja powinna być dostarczona LISTEM POLECONYM na adres spółki Unique One Sp. z o.o.

   Usuń
 11. Regulamin promocji:
  "§ 1 Postanowienia ogólne
  2. Organizatorem Promocji jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-737) przy ul. Niedźwiedziej 2a, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział
  Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000061512, posiadająca
  kapitał zakładowy 100.000,00 złotych"

  Reasumując: organizator promocji z kapitałem zakładowym w wysokości 100 tys. zł ma wypłacić ok. 50 tys. bonusów po 40 zł każdy czyli na sumę 2 mln zł - powodzenia! 😋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też to zwróciło moją uwagę :)

   Usuń
  2. Ale co ma kapitał zakładowy do obrotu danej firmy?

   Przykładowo PKO BP. Kapitał zakładowy: 1,25 mld zł. I co z tego?
   A z rocznego raportu za 2021 wynika, że bank miał zysk 4,9 mld zł (4-krotnośc kapitału zakładowego) i aktywa 418 mld zł.

   Poczytaj czym jest kapitał zakładowy.

   Usuń
  3. Bez żartów - usiłujesz porównywać największy bank w kraju do jakiejś spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym w wysokości 100 tys. zł?

   Usuń
  4. Ty myślisz, że te bonusy są z kapitału zakładowego? Myślisz, że kapitał zakładowy to kasa na bieżącą chwilę trzymana na koncie danej firmy? Czy co? Może sądzisz, że tej kasy starczy w tej sytuacji na 2500 bonusów? Nadal nic nie przeczytałeś o kapitale zakładowym. Więc nic nie rozumiesz.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 23 sierpnia 2022, 23:37 - z jakiego powodu jesteś tak napastliwy?

   Usuń
  6. Kto finansuje tą akcję? Polski oddział Visa wraz z bankami oferującymi usługę Visa Mobile?

   Usuń
 12. Wie ktoś czy po zakończeniu zakupu daną kartą można ją usunąć z listy aktywnych kart w usłudze Visa Mobile czekając na premię, tzn. czy ta karta musi być aktywna w usłudze Visa Mobile do chwili wypłaty premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie wyszczególniają takiego warunku, ale chyba lepiej spytać o to organizatora czyli Unique One, e-mail: cashback.visa@uniqueone.pl

   Usuń
  2. Czekam na odpowiedź już trzeci dzień - porażka!

   Usuń
  3. Spróbuj przez ich formularz kontaktowy: (https://uniqueone.pl/pl/kontakt/)

   Usuń
 13. Nie bardzo widzę gdzie te "tysiące innych sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24". Próbowałem w kilku np. empik, Estetic Dent i w żadnym z nich pod Przelewy24 nie było opcji "Visa mobile". Ktoś kojarzy jakiś naprawdę spory sklep, z różnorodnym asortymentem spoza listy opublikowanej promocji gdzie ta forma płatności jest możliwa?

  OdpowiedzUsuń
 14. Złotówa, w powyższym opisie tej oferty cytujesz zapis regulaminu jak następuje: "Jeśli Uczestnik posiada więcej kart Visa (...), może otrzymać więcej Nagród w Promocji. Warunkiem zgłoszenia kolejnych kart Visa jest podanie innych danych identyfikacyjnych (adresu e-mail) w formularzu Zgłoszenia i dokonanie płatności" - co z tego, że podczas rejestracji kart poda się różne adresy e-mail dla każdej z kart wydanych w różnych bankach, np. Śląski czy Nest, skoro podczas aktywacji usługi w apkach w każdym z banków osobno należy KONIECZNIE użyć innych numerów telefonu do każdego z banków.

  Te numery telefonów są w konsekwencji kojarzone indywidualnie z każdą z kart podczas płacenia i stąd jeden numer nie może służyć do kojarzenia kart w różnych bankach.

  Jest dość oczywiste, że ludzie piszący regulamin dla organizatora tej promki czyli spółki Unique One po prostu nie trybią jak działa usługa Visa Mobile, która na marginesie, w obecnej formie po prostu nie ma szans konkurowania z usługą płatności BLIK, gdyż usługa Visa Mobile wymaga posiadania tyłu numerów telefonu co kart - to niestety jest bubel 🤪

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to ewidentnie bubel, ale nie zmienia to faktu, że oboje z żoną mamy nadzieję przytulić 4 premie po 40 zeta każda :)

   Usuń
  2. Nie jesteście jedyni :)

   Usuń
 15. Jakaś straszna lipa.
  Zalando, Intercity, posiadają opcje Przelewy 24, ale brak możliwości płacenia VISA -lipa na maxa,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. W eBOK Inei też są Przelewy24 ale nie ma Visa Mobile. Ostatecznie kupiłem tusz na Ofixie. Ale widzę że usługa generalnie ma falstart i to bardzo duży co nie wróży jej sukcesu.

   Usuń
 16. 4 dyszki u kogoś może już wpadły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jeszcze nie ma. Zrobione w dniu publikacji powyższego artykułu. Konto w Nest.

   Usuń
  2. W jakim sklepie robiłeś zakup?

   Usuń
 17. Od paru dni próbuje zapłacić na speckable, big star, kasa wychodzi z konta i za moment wraca oraz info o niepowodzeniu transakcji, bank ing

  OdpowiedzUsuń
 18. Cz ktoś dostał może już premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nikt?

   Usuń
  2. do końca października jest czas na wydanie nagród.

   Usuń
  3. Czyli nikomu jeszcze nie wypłacili premii?

   Usuń
  4. @Anonimowy 7 października 2022 21:17
   Mi wypłacili już dość dawno. Wprawdzie 20 zł ale to zawsze więcej niż nic. Teraz jeszcze tylko jedno 40 zł i będzie razem na 2 skromne posiłki.

   Usuń
  5. Z jakiego banku przychodzi przelew?

   Usuń
 19. Ale przeciągają to wypłatę bonusu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie wypłacą jeszcze przez 2 tygodnie, to można wysłać reklamację - zgodnie z regulaminem tylko listem poleconym 😬

   Usuń
  2. Też cały czas jeszcze czekam na premię,

   Usuń
  3. Jaki jest obecnie koszt wysyłki listu poleconego?

   Usuń
  4. Coś koło 10 zeta.

   Usuń
  5. Odnoszę wrażenie, że bez reklamacji żadnych wypłat nie będzie, ale wymagać opłaty za list polecony dla 40 zeta to kpina!

   Usuń
  6. Jak nie wypłacą to piszę reklamację mailem. Jeśli jej nie przyjmą to zgłaszam do UOKIK za utrudnianie i nieadekwatne koszty listu do wartości bonusu. Już Biedronkę za coś podobnego UOKiK ukarał.

   Usuń
  7. Zanim Chróstny ich ukarze, to oni kilka razy zmienią nazwę firmy :)

   Myślę, że zgłoszenie do Visa Polska na Chmielnej w Warszawie, tel. 22 164 56 00, będzie znacznie skuteczniejszy - to ich klient płacący za obsługę w tej promce.

   Usuń
  8. Nie panikujcie, wypłacą w ostatnim dniu czyli 31 października :D

   Usuń
  9. Też pozostaję przy nadziei że te 40 zł jednak wypłacą. Niesmak jednak będzie przez to czekanie do ostatniej chwili.

   Usuń
 20. Denerwują ludzi z tym przeciąganiem wypłaty kilku złotych.

  OdpowiedzUsuń
 21. Czekamy czekamy. Mam nadzieję, że jutro zwrot dojdzie.

  OdpowiedzUsuń
 22. Właśnie wypłacili żonie, a ja wciąż czekam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakiego banku otrzymała przelew?

   Usuń
 23. U mnie nadal nie ma żadnego zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
 24. dziś 31.10 i zwrotu nie ma!!!! a u was?

  OdpowiedzUsuń
 25. Otrzymaliście te 40 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie ma nic. Pachnie wałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakim znowu wałem? Visa to poważna firma!

   Usuń
  2. Właśnie widać po liczbie osób, które nie dostały bonusu.

   Usuń
  3. Wygląda na typowy SCAM!
   W sieci znalazłem, że JEDNA osoba dostała zwrot :D z tej super promocji Visa mobile.

   Usuń
  4. W sieci? Mógłbyś to nieco sprecyzować?

   Usuń
  5. @Anonimowy 1 listopada 2022 09:09
   Niestety ale to prawda. I prawo w Polsce pozwala na takie oszustwa! Ci którzy są odpowiedzialni za ten "promocyjny" przekręt, powinni stanąć przed sądem i być bezwzględnie ukarani! To jest przekręt na bardzo dużą skalę.
   Również nic nie otrzymałem mimo wykonania płatności Visa Mobile na większą kwotę niż te wymagane 10 zł. A ta jedna czy druga osoba która w sieci napisała że otrzymała obiecane 40 zł to ustawka.
   Nikt raczej listem poleconym nie będzie wysyłał reklamacji żeby jeszcze więcej stracić na tym przekręcie. I już nawet ten zapis w regulaminie o konieczności składania reklamacji listem poleconym wskazuje na celowy zamysł dokonania oszustwa. Nawet jeżeli komuś po bojach wypłacą, to i tak zarobią na tym przekręcie ponosząc bardzo minimalne koszty.

   Usuń
  6. Oszustwa? Co zdradza, że to oszustwo?

   Usuń
  7. I po co był ten hałas i tyle nerwów że niby scam, oszustwo i nie wiadomo co jeszcze? Dzisiaj kasa wpłynęła. Może być niesmak, rozczarowanie, mowa o spóźnieniu ale powyższe oskarżenia okazały się jednak na wyrost.

   Usuń
  8. U mnie w dalszym ciągu brak.

   Usuń
 27. Świetna promocja, już wiem z jakiej formy płatności nigdy więcej nie skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Będziecie pisać reklamacje? Nie wiem czy jest sens. Szkoda mi siana na list a w innej formie chyba nie będzie uznana. Macie jakieś pomysły?

   Usuń
  2. Zgłoszenie do Visa Polska na Chmielnej w Warszawie, tel. 22 164 56 00 - to ich rzekomy klient płacący za obsługę w tej promce, który pośrednio jest w to zamieszany.

   Usuń
 28. Zgodnie z regulaminem tej promki reklamację można wysłać tylko listem poleconym.

  OdpowiedzUsuń
 29. Powinien jakiś bloger reklamujący tę promocję zainterweniować, jak widać gruby wał i praktycznie nikt kasy nie dostał. Na dodatek reklamacja listem poleconym i do 14 listopada przy czym liczy się data wypływu do nich !!!, więc przetrzymają na awizo i odpiszą, że było po terminie. Druga sprawa zawsze mogą odpisać, że pula się wyczerpała wcześniej co u mnie np. niemożliwe by wyczerpała się w 2 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem od nich e-mail potwierdzający dostępność oferty następnego dnia po dokonaniu płatności, ale nie zamierzam składać reklamacji listem poleconym do Unique One, tylko telefonicznie do Visa Polska: (22) 164 56 00 - pośrednio to oni są tu ofiarą!

   Usuń
  2. Ja reklamację napisałam na adres visawarszawa@visa.com (z regulaminu tej promocji zresztą)

   Usuń
  3. Nie ma takiego adresu!

   Usuń
  4. Jakiego adresu? visawarszawa@visa.com jest. Sam tam pisałem ale już bez znaczenia bo 40 zł wpadło.

   Usuń
  5. Premię dostałeś z opóźnieniem tak jak wszyscy inni, a zgodnie z regulaminem adres e-mail organizatora to:

   cashback.visa@uniqueone.pl

   Usuń
 30. Śmierdzi oszustwem z daleka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie, bez przesady. Visa to za duża firma by się bawiła w oszustwo tego typu czy scam o którym ktoś pisał. Na pewno wszystko wypłacą. Choć oczywiście jest to wtopa i ktoś czegoś nie dopilnował. Jak na promocyjną akcję nowej usługi to spektakularna klęska wizerunkowa.

   Usuń
  2. Regulamin promocji:
   "§ 1 Postanowienia ogólne
   2. Organizatorem Promocji jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-737) przy ul. Niedźwiedziej 2a, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział
   Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000061512, posiadająca
   kapitał zakładowy 100.000,00 złotych"

   Reasumując: organizator promocji z kapitałem zakładowym w wysokości 100 tys. zł ma wypłacić ok. 50 tys. bonusów po 40 zł każdy czyli na sumę 2 mln zł - dość zabawne, czyż nie?

   Usuń
  3. Albo niewiedza albo celowe sianie zamętu musi być podstawą takich komentarzy. Co ma kapitał zakładowy do przepływów pieniężnych w danym przedsiębiorstwie? Zabawne są takie komentarze.

   Usuń
  4. @ Anonimowy 1 listopada 2022 20:19
   Fakt jest taki, że do chwili obecnej (a minęła już godz. 12:00 02.11.2022) nie wypłacili należnych bonusów.
   W przypadku tej firmy nie ma więc żadnego znaczenia to o czym piszesz. To przekręt.
   Koniec. Kropka.

   Usuń
 31. Może być też tak, że mają jakiś problem techniczny i wypłacą z opóźnieniem. VISA to jednak zbyt poważna marka by uczestniczyć w takich prostackich wałkach. Czasem tak bywa jak się zwleka na ostatni moment i później tylko wstyd zostaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to prawda - Visa Polska za to płaci, ale organizatorowi znaczit spółce z o.o. Unique One o kapitale zakładowym 100 tys. zł.

   Usuń
  2. Visa Polska płaci organizatorowi, który zapomniał zapłacić uczestnikom - komedia :)

   Usuń
  3. Z Regulaminu:
   "Nagroda wydawana jest w terminie do 31 października 2022 r."
   Skoro napisali "do" to wypadałoby żeby uczestnicy mieli ją dostępną w dniu 31 października 2022. Wstyd i wtopa pozostanie na długo.

   Usuń
  4. @ Anonimowy 1 listopada 2022 13:12
   „Poważna marka” tak, że już nawet z ING Śląskiego wycofali program „Visa Oferty” i ta „marka” nie ma teraz już „niczego”.
   Gdyby byli poważni, to by nie zlecili tej promocji takiej firmie jak Unique One Sp. z o.o. której należy - jak to doskonale teraz widać - unikać.

   Usuń
  5. Visa Polska nie ma już niczego? A wypasiona siedziba na Chmielnej?

   PS. Visa Offers to program mający konkurować z Priceless Specials, a ten bubel to odpowiedź na najnowszą wersję BLIK.

   Usuń
 32. Najzabawniejsze, że usługa Visa Mobile w obecnej formie i tak nie ma najmniejszych szans konkurowania z usługą płatności BLIK, gdyż usługa Visa Mobile wymaga posiadania tyłu numerów telefonu co zarejestrowanych kart - to niestety jest bubel 🤡

  OdpowiedzUsuń
 33. Myślę, że trzeba poczekać z emocjami do jutra. Może po prostu przelewy wykonali po południu 31 października i nie dotarły jeszcze? A dziś święto, więc też nie. A ktoś tam pisał, że jednak dostał, to może i pozostali jutro będą mieli na kontach nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy wypłacą odsetki ustawowe za zwłokę :)

   Usuń
  2. @Anonimowy 1 listopada 2022 15:10
   I jak tam te emocje dzisiaj? Ja nadal NIC! nie widzę na swoim koncie.
   O ustawowych odsetkach za zwłokę można zapomnieć!

   Usuń
  3. Wpłynęło dziś 40 zł od VISA (w ING). Także jest ok.

   Usuń
  4. @Anonimowy 2 listopada 2022 16:48
   A ustawowe odsetki za dwudniową zwłokę też dostałeś? Nie? To co tu jest ok.?

   Usuń
  5. 3 grosze. Złóż reklamacje bo bez tego sami z siebie nie wypłacą. Musi być roszczenie klienta.

   Usuń
 34. Unique One to duża firma. Organizuje multum loterii i konkursów. Można zobaczyć na ich stronie www że robi to dla wielu znanych firm. Więc jest nadzieja że będą chcieli wyjść z twarzą. Mail do nich to office@uniqueone.pl więc też tu warto pisać i zgłaszać reklamacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to duża firma. Z ich strony można wyczytać, że zajmuje się nawet naborem hostess na impry okolicznościowe :)

   Usuń
  2. @Anonimowy 2 listopada 2022 09:17
   To co piszesz tym bardziej wskazuje na duże ryzyko. Zobacz jak łatwo patrząc na taką argumentację stracić kasę. Poczytaj o tym ilu znanych ludzi w ostatnim czasie straciło swój dorobek bo ktoś lub coś był/było uwiarygodnione znanymi nazwiskami czy instytucjami. Przykład z respiratorami i wiarygodną „instytucją” która je zakupiła.

   Usuń
 35. Dostałam bonus dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 36. Zwrot z Visa Mobile VISACLP02

  40 zł wpadło na konto w ING!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam! 40 zł jest też u mnie.

   Usuń
 37. U mnie 40 zł wpłynęło dziś na konto w ING ale w Nest nadal nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 38. Premię za płatność kartą Śląskiego właśnie przyszła, a za płatność kartą Nest jeszcze nie - dziwne.

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy poza kartami Śląskiego ktoś dostał premię?

  OdpowiedzUsuń
 40. I jak zwykle x osób zadowolona bo łaskawie po dymie który zrobił się na różnych blogach, portalach, telefonach i mejlach w różne miejsca, wreszcie wypłacili!
  A teraz pomyślcie o tych którzy wciąż nie otrzymali bonusu, o tym ile to ta firemka zarobiła przetrzymując dwa dni nie swoje ale Wasze pieniądze, jakie to pieniądze i ile na tym Wy straciliście a oni zyskali? I jeszcze o tym, gdzie są Wasze gwarantowane ustawowe odsetki za zwłokę?
  I dlatego takie firemki wciąż będą robić takie przewałki bo zawsze będą ci zadowoleni. To trochę taki syndrom sztokholmski…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co zyskali? Jakiś ułamek grosza? Przecież nawet jakby to dali na rachunek oszczędnościowy to dla firm oprocentowanie jest tak marne że to żaden zysk.

   Dla niektórych te 40 zł to jak jakiś majątek na przeżycie do końca miesiąca. Takie emocje.

   Usuń
 41. Dziś wpadła premia 40 zł. Konto ING

  OdpowiedzUsuń
 42. Potwierdzam, w Śląskim jest kasa. Zlecenie płatności jest z 27.10 - prawdopodobnie to problem z transakcją kartą offline, gdzie zasilenie trwa ciut dłużej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za to potwierdzenie :)

   PS. Czyje było to "zlecenie płatności" oraz dla kogo?

   Usuń
  2. Wypłaty premii były realizowane w formie zwrotu transakcji bezgotówkowej na kartę płatniczą.

   Usuń
 43. Dzisiaj rano wpłynęło do Nest...

  OdpowiedzUsuń
 44. U mnie w ING wciąż brak premii.

  OdpowiedzUsuń
 45. Wpadły 4 dyszki do Nesta.
  Data transakcji 27.10, dziwne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to że to banki nawaliły opieszałością w księgowaniu. Bo to były zwroty na kartę a nie przelewy. W Nest trzymali rozliczenie przez tydzień.

   Usuń
 46. Jest już w NEST. Data operacji: 27.10.2022, data księgowania: 03.11.2022

  OdpowiedzUsuń
 47. Oto cała tajemnica opóźnienia:

  "Numer rachunku odbiorcy: 37 2530 0008 7082 0100 0956 0002
  Nazwa odbiorcy: Nest Bank S.A.
  Opis operacji: Zwrot transakcji bezgotówkowej
  Data operacji: 27.10.2022
  Data księgowania: 03.11.2022"

  Po prostu Nest zwraca siano za transakcje kartowe o dzień dłużej niż Śląski 🙊

  OdpowiedzUsuń
 48. Realia są takie, że usługa Visa Mobile w obecnej formie i tak nie ma najmniejszych szans konkurowania z usługą płatności BLIK, gdyż usługa Visa Mobile wymaga posiadania tyłu numerów telefonu co zarejestrowanych kart - to niestety jest bubel 🤡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli wychodzi na to, że Visa Polska niepotrzebnie utopiła potencjalnie 2 bańki+ :)

   Usuń
  2. Mam kilka kart z logo Visa z różnych banków, ale tylko jeden nr telefonu - to rzeczywiście jest jakieś nieporozumienie.

   Usuń
 49. U mnie kasa jest na obydwu kontach (ING i Nest). Miło. Ale z tej usługi i tak korzystać nie zamierzam. Do czasu kolejnej promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i właśnie się taka pojawiła - wystarczy wydać 90 ziko ... $uper!

   Usuń
 50. Summa summarum.
  Dziadowska promocja.
  Dziadowski sposób przekazania nagrody.
  Dziadowski system płatności.
  Zapominamy.

  OdpowiedzUsuń
 51. Czy komuś jeszcze nie wypłacili w Nest?

  OdpowiedzUsuń
 52. Bonus dostałam już przedwczoraj a dziś w odpowiedzi na reklamację takie wyjaśnienia:

  "Nagrody w formie zwrotu środków (40 zł) na kartę Visa zgłoszoną do promocji były wydawane zgodnie z regulaminem do 31.10.2022 r.

  To, kiedy fizycznie kwota pojawi się na koncie, uzależnione jest od księgowania przez banki. Ze względu na długi weekend część banków mogła dokonać księgowania dopiero po 1.11.2022 r. W związku z tym fizyczne otrzymanie środków mogło zostać opóźnione o kilka dni.

  Jeśli w tym tygodniu nagroda nie pojawi się na Pani koncie, mimo spełnienia przez Panią wszystkich warunków regulaminu promocji, zapraszamy do złożenia oficjalnej reklamacji zgodnie z trybem opisanym w regulaminie promocji. Pozwoli nam to na dokładnie zweryfikowanie zaistniałej sytuacji wspólnie z Visa, która realizowała zwrot środków na kartę."

  OdpowiedzUsuń
 53. Ja wogóle zapomniałem że brałem udział w tej promocji. Teraz speawdzam konto Nest Banku i nie widzę wplywu 40zł. A warunki spelnione - zakup karty podarunkowej Big Star.
  Niesmak pozostaje..

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...