Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł do Allegro + do 360 zł moneybacku z Visa TurboKartą w Santander Consumer Banku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

11.08.2022

200 zł do Allegro + do 360 zł moneybacku z Visa TurboKartą w Santander Consumer Banku

Nawet 560 zł czeka do wzięcia dzięki najnowszej promocji karty kredytowej z oferty Santander Consumer Banku.

Bony Allegro za kartę kredytową w Santander Consumer Banku
Za wyrobienie TurboKarty zgarnąć można 200 zł w bonach do Allegro. Ponadto są jeszcze zwroty za płatności taką kartą (w wybranych kategoriach miejsc) nawet do 360 zł rocznie.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Consumer Banku.]

Choć samą ofertę moneybacku dostępnego na karcie Santander Consumer Banku już na blogu opisywałem, to dziś przyjrzę się jej ponownie, jak również prześwietlę najnowszą promocję - z bonami do Allegro. Niżej zapoznasz się więc zarówno z zasadami promocji "TurboKARTA z voucherem do Allegro" (z 200 zł do wykorzystania na Allegro), jak i "Zakupy z premią" (czyli z moneybackiem).


Bony Allegro za kartę kredytową w Santander Consumer Banku


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z uwzględnieniem jednego wykluczenia:

"Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które zawarły z Bankiem Umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty TurboKARTA od 1 stycznia 2021 roku do 9 sierpnia 2022 roku"


Zatem w myśl takiego zapisu (zacytowanego z regulaminu promocji) ewentualne posiadanie innej karty kredytowej wydanej przez Santander Consumer Bank nie powinno wykluczać z niniejszej promocji z bonami do Allegro.

Nagroda. Do wzięcia czekają 4 bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w serwisie Allegro.

Limit uczestników. Choć promocja z bonami Allegro przewidziana jest do 31.12.2022 r., to warto uwzględnić, że bank przygotował się na udział 2 000 uczestników (którzy jako pierwsi zawrą umowę i spełnią warunki promocji).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "TurboKARTA z voucherem do Allegro" i zgarniać tytułową nagrodę:

 • do 31.12.2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKarta oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego);
  po wysłaniu zgłoszenia, gdy dzwoni bank, po odebraniu połączenia panuje cisza - na zgłoszenie konsultanta trzeba poczekać do kilkudziesięciu sekund (to efekt systemu, który automatycznie łączy, a dopiero później wyszukuje wolnego konsultanta do rozmowy);
 • w danym miesiącu kalendarzowym wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, uzyskasz bon o wartości 50 zł (czas na wykonywanie tych płatności bank daje maksymalnie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę). Bon można zdobyć maksymalnie 4 razy.

Przekazywanie bonów przez bank ma następować w formie elektronicznej, SMS-em do końca miesiąca następującego po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego, za który przysługuje bon. Na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to tyle. Prosta i klarowna promocja. Wykonując płatność na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, iż:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe – Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty). Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal"


Można za to płacić chociażby w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

"Zakupy z premią", czyli moneyback od 1 do 5% (do 360 zł rocznie)


Cechą TurboKarty (czyli karty kredytowej z oferty Santander Consumer Banku, wyrabianej na potrzeby promocji z bonami do Allegro) jest również moneyback.

Zwroty w promocji karty kredytowej Santander Consumer Banku wynoszą: 

 • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, "tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw" (z kodem MCC: 7542); 
 • 3% od płatności w restauracjach, również online (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814); 
 • 1% od płatności na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983).

Płatności wykonywane w wyżej wymienionych miejscach nie dość, że zaowocują moneybackiem, to też zostaną zaliczone do płatności (na sumę min. 300 zł) wykonywanych na potrzeby promocji z bonami do Allegro. Za jednym zamachem można więc ogarnąć realizację warunków obydwu promocji.

Warunkiem uzyskania moneybacku jest terminowe dokonywanie spłaty minimalnej kwoty podanej w zestawieniu transakcji (choć w praktyce oczywiście najlepiej spłacać całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym, bo dzięki temu można uniknąć odsetek od płatności bezgotówkowych i faktycznie czerpać maksimum korzyści z moneybacku). 

Zwrot naliczany jest od transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym i wypłacany w dniu generowania przez bank zestawienia transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zdobyć do 30 zł, co w rok dać może nawet 360 zł.

Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku - co warto wiedzieć?


Karta kredytowa Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Opłata miesięczna za TurboKartę wynosi 6,90 zł. Pobierana jest w momencie aktywacji karty, a także w każdym kolejnym miesiącu, ale wtedy tego kosztu można już uniknąć, jeśli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w danym okresie wyniesie minimum 1 000 zł. Do sumy transakcji zwalniających z opłaty za kartę wliczają się nie tylko płatności wykonywane w miejscach dających zwrot (od 1 do 5%), ale też w innych, dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. 

Posiadacze karty kredytowej Visa TurboKARTA mogą korzystać z bezpłatnego ubezpieczenia Car Assistance, dającemu możliwość uzyskania pomocy np. w przypadku awarii bądź kradzieży samochodu albo gdy zabraknie paliwa (szczegółowy zakres ubezpieczenia znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia, do których linkuję na końcu niniejszego wpisu).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy (a więc okres dzięki któremu oddajesz dokładnie tyle samo ile wydasz - bez odsetek i bez opłat).

Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Właśnie oddzwoniła do mnie konsultant i stwierdził, że jeżeli mam kartę kredytową Comfort to niestety nie mogę brać udziału w powyższej promocji. Twierdziła, że tak jest na pewno, pomimo że nie ma takiego zapisu w regulaminie Turbokarty. Może jest to sprawa do weryfykacji przez głębsze struktury banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to konsultant czegoś nie ogarnia. A konkretnie to regulaminu bo przecież tam stoi jak byk że tylko TurboKarta wyklucza. O żadnej innej ani ogólnie o karcie kredytowej nie ma mowy.

   Usuń
  2. Z pewnością to nie będzie pierwszy przypadek gdy na infolinii wprowadzili kogoś w błąd 😋

   Usuń
  3. Ja również mam KK Comfort i poinformowano mnie , że o KK Turbo, ktarej nigdy nie posiadałam nie mogę aplikować.

   Usuń
 2. 24.11.2021 skutecznie wypowiedziałem kartę kredytową, nie był to limit kredytowy ani turbo karta, to co mogę skorzystać i nie jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg tego co napisał Złotowa to tak, wg tego co pisze osoba powyżej nie. Trzeba to zweryfikować. Jestem w takiej samej sytuacji.

   Usuń
  2. Ja nie wiem czy tu czasem problemem nie będzie to że w SCB można mieć tylko jedną kartę kredytową. Więc to bardziej ograniczenie proceduralne/techniczne, bo formalnie (regulaminowo) to nie.

   Usuń
  3. Ewentualne posiadanie innej karty kredytowej wydanej przez Santander Consumer Bank NIE POWINNO wykluczać z niniejszej promocji z bonami do Allegro - co to znaczy?

   Usuń
 3. Oferta zwrotów za płatności w samodzielnych myjniach samochodowych (5%), za płatności w restauracjach (3%) i za płatności na stacjach paliw (1%) nie powala, a te bony na Allegro po 50 zeta, których nie da się nawet połączyć to wręcz obciach !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie pasuje. Kartę mam już od dłuższego czasu i ok. 20 zł miesięcznie mi wpada.

   Usuń
  2. Czy to już po odliczeniu opłaty za 'posiadanie' tej karty?

   Usuń
  3. Nie jestem Anonimowym 25 października 2022 13:19 ale dość łatwo domyślić się i policzyć że taki moneyback wynika z sumy płatności która powoduje anulowanie opłaty za kartę.

   PS. BTW tu w promce 300 zł trzeba wydać w normalnych miejscach, a w sumie która zwalnia z opłaty za kartę to już żadnych wykluczeń nie ma więc łatwo można to ogarnąć.

   Usuń
  4. Dokładnie, opłata miesięczna w wysokości 6,90 zł jest pobierana już w momencie aktywacji karty, a później można jej uniknąć robiąc miesięczny obrót na min. 1k - bułka z masłem 😋

   Usuń
  5. To nie może być opłata za posiadanie karty, gdyż kartą jest własnością banku.

   Usuń
 4. Bank dolicza opłaty za nie zamówione usługi. Aby usunąć te usługi, trzeba pofatygować się do oddziału. Dlatego zrezygnowałem z tej karty po paru dniach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie opłaty są doliczane? Z tego co wiem, to jedynie opłata miesięczna w wysokości 6,90 zł jest pobierana już w momencie aktywacji karty.

   Usuń
 5. Jakie to samodzielne myjnie samochodowe? Te które posiadają własne zbiorniki wody

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...