Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowane 990 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.10.2023

Gwarantowane 990 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity

To promocja bardzo łatwa, bo w celu zgarnięcia 990 zł, wystarczy wykonać płatności kartą na sumę... 990 zł.

Gwarantowane 990 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
Na każdego uczestnika czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 693 zł oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości nawet 297 zł. W sumie to aż 990 zł. Do tego bank gwarantuje zwolnienie z opłaty za kartę.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Gwarantowane 990 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? Na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od prawie 10 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 23,15%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Promocja "Jesień z Kartą Kredytową Citibank": 990 zł w bonusach za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.03.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi.

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i 23 760 punków dostaniesz (zważywszy, że bon na zakupy o wartości 100 zł "kosztuje" 8 000 punktów, można przeliczyć, że powyższa suma punktów przełoży się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 297 zł).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna tylko do 30.11.2023 roku, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie pierwszych 990 osób, które zawrą umowę o kartę Citi Simplicity.

Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "Jesień z Kartą Kredytową Citibank


By wziąć udział w akcji i uzyskać gwarantowane nagrody w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile oraz premii pieniężnych:
 • do 30.11.2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (to ostateczny termin na złożenie wniosku o kartę - zawarcie umowy może nastąpić później); 
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • aktywuj kartę w bankowości mobilnej Citibanku (zwróć uwagę, by zrobić to w taki sposób, a nie np. w bankowości internetowej na komputerze);
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą Citi Simplicity na kwotę min. 99 zł.

Za każdy z powyższych miesięcy, w którym wykonasz płatności kartą na sumę min. 99 zł, otrzymasz 7 920 punktów w programie Bezcenne Chwile. Jeśli te płatności wykonasz w każdym z trzech miesięcy, to łącznie uzbierasz 23 760 punktów.

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskania punktów programie Bezcenne Chwile, przyjdzie czas na zdobycie kolejnych nagród - 7 bonusów pieniężnych po 99 zł. By je zgarnąć:
 • od czwartego do dziesiątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych 7 miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 99 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz premię 99 zł. 

Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w październiku, to płatności po 99 zł będzie należało wykonywać od listopada do stycznia (za co dostaniesz 3 x 7 920 punktów w programie Bezcenne Chwile). Z kolei za płatności w okresie od lutego do sierpnia będą wpadać bonusy pieniężne w wysokości 99 zł. W sumie przez ten okres uzbierają się bonusy o łącznej wartości aż 990 zł.

Bonusy pieniężne bank wypłaci na rachunek Twej karty kredytowej. Otrzymane premie albo więc spłacą wykorzystany przez Ciebie limit, albo spowodują nadpłatę. W tym drugim przypadku środki z karty najlepiej wydać, wykonując płatności kartą (w dowolnym miejscu), niż wypłacić w bankomacie czy zrobić przelew (bo to w przypadku karty kredytowej jest kosztowne; przy płatnościach w PLN w dowolnym miejscu nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów).
_________

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii. Wydanie każdej z nagród (czy to naliczenie punktów na koncie punktowym programu Bezcenne Chwile, czy to wypłata premii) nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, nie wypowiadaj umowy, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Punkty mają mieć ważność przez 9 miesięcy od dnia ich przyznania - będzie to czas na wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonusami do 990 zł czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł. I tu - z racji tego, że premie po 100 zł będą wpływać na rachunek karty kredytowej, a więc mogą powodować nadpłatę - to zacytuję przyjaźnie brzmiący zapis z regulaminu:
nadpłata wynikająca z wpływu premii [przyp. Mr. Złotówa] " nie będzie brana pod uwagę przy naliczeniu opłaty z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku karty kredytowej, naliczanej w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł"

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska promocji:

Aby ułatwić spełnianie warunków tej promocji karty kredytowej Citibanku przygotowałem rozpiskę. Wystarczy pobrać w formie pdf, wydrukować i odhaczać kolejno zrealizowane płatności w każdym z miesięcy. 84 komentarze:

 1. Jak udokumentować dochód? Wystarczy dołączyć skan przelewów z wynagrodzeniem z 3 ostatnich miesięcy? Czy potrzebne jest zaświadczenie od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku wynagrodzenia za pracę najczęściej wystarcza tylko wyciąg z konta (wygenerowany .pdf w bankowości za ostatnie 3 miesiące).

   Usuń
  2. A w przypadku emerytury?

   Usuń
  3. Przy emeryturze tak samo wyciąg z konta.

   Usuń
  4. A jak udokumentować dochód gdy wynagrodzenie nie otrzymuje na konto?

   Usuń
  5. Są alternatywy, jeśli chodzi o dokument potwierdzający dochody. Może być np. zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach wystawione przez pracodawcę albo PIT.

   Usuń
 2. Zgody marketingowe wymagane nie są?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji regulamin nie wymaga wyrażania zgód marketingowych.

   Usuń
 3. Fiu fiu, na stronie citi nie mogę znalesc tej promocji, następna promocja będzie jak wydasz 100 to ci 200 oddadzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na blogu Bankobranie publikuję wyłącznie zweryfikowane i wiarygodne promocje - taka jest dostępna (a że czegoś nie ma na stronach, to dość powszechna praktyka banków - więcej na ten temat rozpisuję się w FAQ - w skrócie: na stronę główną banku trafiają przede wszystkim obecnie klienci, a tego typu promocje często nie dla nich; a jeśli na stronę banku trafiają nowi klienci, to w jakiś sposób zostali już zachęceni, np. reklamą w tv, więc bank drugi raz wykosztowywać się nie chce, bo po co przekonywać przekonanych).

   Usuń
  2. @Anonimowy 20 października 2023 15:38
   Po części jest to już prawdą. Mając od kilku lat konto i kartę kredytową, obecnie biorę udział w 3 promocjach z Citi jednocześnie. Do tego jeszcze dochodzi Priceless® Specials i programy typu cashback gdzie wystarczy że w ten sposób spełniam wymagania promocji.

   Usuń
 4. Wniosek złożony. Dzięki za rozpiskę! Przyda się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że rozpiska pomaga! Życzę szybkiego zgarnięcia bonusów.

   Usuń
 5. Czy w tym przypadku działa również polecenie przez obecnego właściciela karty kredytowej citi?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nadal przy rezygnacji z karty oferują jakiś bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, moneyback 10% do max. 100 zł.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Dostałem taką promocję. W zeszłym miesiącu wpadło. Pytanie czy jest szansa dostać raz jeszcze jak za jakiś czas spróbuję? Ktoś wie z doświadczenia?

   Usuń
  3. Tak, ja tak kilkanaście razy skorzystałem ale stwierdziłem w końcu, że lepiej zamknąć i otworzyć na nowo bo karencję są krótkie czasami.

   Usuń
  4. A czy w przypadku zwykłego konta w Citi i karty debetowej też coś proponują? Właśnie ostatnio wleciała mi ostatnia premia z promocji gdzie dawali 400zł, więc wkrótce będę zamykać konto i zastanawiam się czy jest na co liczyć jeśli chodzi o ofertę utrzymaniową. Niedawno w Santanderze mi zaproponowali 4x30zł, a np. w Millennium nic.

   Usuń
  5. Jak zamykałem to nic nie proponowali w tamtym roku ale może się coś zmieniło...

   Usuń
 7. Ale ta rozpiska to chyba do innej promocji jest, albo ją czytać ze zrozumieniem nie potrafie

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak długo trzeba posiadać kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do czasu aż otrzymasz wszystkie nagrody. Potem możesz zamykać.

   Usuń
 9. Jak wygląda wypowiedzenie umowy? Bezproblemowo i bezkosztowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez bankowość. Bezproblemowo i bezkosztowo a nawet z korzyściami. Dzwonią i oferują promocję na zatrzymanie.

   Usuń
 10. Czy sposób składania wniosku ma znaczenie? Elektroniczna weryfikacja mi nie przechodzi, czy jak wezmę kuriera to zalapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To teraz zadzwonią do ciebie i poprowadzą jak dalej przejść i zawrzeć umowę.

   Usuń
 11. Teraz pytanie, jak mam się dowiedzieć kiedy zamknąłem kartę :D ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwonić do nich, albo napisać na czacie

   Usuń
  2. Na infolinii bez problemu dowiedziałem się.

   Usuń
 12. Można te promocje łączyć z tym ? https://www.bankobranie.pl/2023/10/zyskaj-do-400-zl-z-citikontem.html Pierwszy wniosek złożyłem o kartę kredytową ale te 400 też bym przytulił :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można skorzystać i z promocji karty kredytowej, i z promocji konta osobistego (kolejność złożenia wniosków jest bez znaczenia).

   Usuń
 13. Wczoraj składałem wniosek, niestety po podaniu danych osobowych i adresu nie puściło mnie dalej - błąd. Co było przyczyną nie mam pojęcia. Szkoda, bo promocja rewelacyjna.
  diego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwonią do ciebie. Też tak miałem ale już karta przyznana i umowa podpisana.

   Usuń
 14. U mnie przy próbie wzięcia karty kredytowej i debetowej z tą promocja na 400 w dwóch osobnych wnioskach....coś się zepsuło i jeden wniosek mi wstrzymali i w sumie nie wiem co dalej 😂 czekam aż przyznają mi kredytowa kartę wtedy zapytam co z tą debetowa, pani coś tłumaczyła że mam 2x wniosek o konto chyba przy okazji( jedno konto przy kredytowej, inne przy debetowej )... Czas pokaże co z tego dalej wyjdzie, narazie czekam na ich kontakt

  OdpowiedzUsuń
 15. A jak zapomnę i w jakimś miesiącu nie zrobię tych płatności na 99 zł to przepada tylko ten 1 miesiąc czy już wszystkie pozostałe do końca też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepada tylko ten 1 miesiąc. Resztę nadal możesz zbierać.

   Usuń
 16. Na początek bardzo dziękuję za Waszą pracę! Po raz pierwszy, mimo wielu podejść, postanowiłem zadziałać i skorzystać z możliwości "Bankobrania". Mam jednak pytanie. Czy płatność tą kartą kredytową, za rachunek za prąd w Tauronie, będzie liczył się do sum transakcji, które muszę spełnić dla wypełnienia postanowień promocyjnych? Czy konieczne jest abym robił tą kartą zakupy w sklepie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W eBoku nie powinno być przeciwskazań. Ale jeśli poprzez pośrednika typu PayApka już niekoniecznie

   Usuń
 17. Nie bardzo rozumiem fragment odnośnie posiadania karty dodatkowej do karty głównej kredytowej nie mając tej głównej karty. Jesli posiadam tylko karte główną kredytową to mogę ubiegać o tą karte o której mowa w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę dodatkową moze wyrobic ktoś dla ciebie, np. Twoja żona majac kartę główną moze wyrobić do niej karte dodatkowa dla ciebie. Jak masz kk glowna z citi nie bierzesz udziału w tej promocji

   Usuń
 18. Czy zakup kart podarunkowych np. allegro, empik też się liczy jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
 19. Miałabym pytanie ..skusiłam się na promocję...ale w umowie mam zapis że opłata roczna za wydanie karty płatniczej wynosi 144 zł (12 zł miesięcznie)...nie sugerować się tym zapisem?..na pewno jest darmowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To standardowy zapis. W tym przypadku górę bierze jednak regulamin promocji, który zwalnia z opłaty. Sprawdzone w teorii i w praktyce.

   Usuń
 20. Czy ktoś dostał dzisiaj zwrot 100 zl na kartę z poprzedniej promocji, wydaj 300 zł przez 6 miesięcy

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy do otrzymania nagród konieczne są jakieś zgody ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przylaczam sie do pytania, wyzej jest informacja ze nie trzeba zgod marketingowych, ale bylo jeszcze kilka innych opcjonalnych, ktore mozna zaliczyc do marketingowych i ich nie zaznaczalem. Konkretnie chodzi o oswiadczenia z wniosku o karte punkty od 3-9. Tylko w 8 mam zgode

   Usuń
 22. Mam dwa pytanka:
  1. Niestety nie zwróciłem uwagi i aktywowałem kartę przez serwis internetowy, czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji czy wypadam z promocji??
  2. Czy jeśli odstąpię od umowy (czas 14 dni), to mogę jeszcze raz aplikować o kartę z tą promocją? Czy też ta umowa od której odstąpiłem jest liczona jako produkt który posiadałem w banku i mam karencję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem tak samo już kiedyś. Zgłosiłem reklamację i mi uznali.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Akurat ruch dotyczący aktywacji jest jednorazowy, więc ciężko go zmienić/nadrobić. Czytelnicy licznie donosili o przychylności banku w takich, podobnych przypadkach.

   Usuń
 23. Wy też macie taki problem, że nie możecie dodać swojej karty do bezcenne chwile? Wchodzę na profil który już mam na BC loguje się, wchodzę dodaj kartę wpisuje dane karty, klikam zarejestruj, przenosi mnie na stronę banku, loguje się i tam chcą żebym potwierdził regulamin ale nie mogę tego zrobić bo nie wyświetlają się PDFy które muszę pobrać. Próbowałem na kilku przeglądarkach i nigdzie ich nie widać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam ten sam problem. Podejrzewam, że to dlatego że teraz chce zarejestrować w Bezcennych Chwilach kredytówkę, a mam już zarejestrowaną debetową

   Usuń
  2. Chyba nie, bo próbowałem też zarejestrować jakby nowe konto na BC bez logowania się na istniejące, na którym już mam jakieś karty... Nie wiem o co to chodzi...

   Usuń
  3. Karta jest pewnie zbyt świeża...sprobujcie za 1-2 dni, najlepiej próbować codziennie. Oni sami piszą że rejestracja z ich strony może potrwac do 14 dni

   Usuń
  4. Info dla potomnych. Proszę o próbę rejestracji w serwisie Citibank Online.

   W celu rejestracji proszę o skorzystanie z menu: Moje finanse - Karty Kredytowe. Następnie proszę o kliknięcie w nazwę karty. W sekcji 'Korzyści Citi Specials' znajduje się opcja 'Rejestracja'.

   Usuń
  5. Mam debetówkę i również mam ten sam problem :/ Robiłem dokładnie tak samo i również nie widzę tych oświadczeń do zaakceptowania... Nie mam czegoś takiego jak rejestracja w zakładce mojej kredytówki, jest tylko sprawdz status odnoszące się do debetówki, które po kliknięciu się wiesza :P To jest chyba jakiś techniczny błąd w systemie i boję się że nie zdążę się zarejestrować w ciągu miesiąca i lipa z premiami :/ Citi Phone nie pomógł, wysłałem do nich wiadomość. Pisać jak ktoś znalazł rozwiązanie...

   Usuń
  6. Zakładam że macie nowe kredytówki niedawno aktywowane. Przy czym macie lub mieliście już kiedyś też inną kartę (debetową, kredytową) zapisaną w BChw w Citi. Jesli tak, to już jesteście zapisani w programie Bchw w Citi i Wasza karta została dodana przez nich do programu niejako z automatu. Dlatego żadne pliki Wam się nie wygenerują, bo są one tylko dla zupełnie nowych użytkowników BChw w Citi. Teraz należy spróbować dodać kartę do swojego konta w BChw - na nowe konto z nowym emailem i hasłem lub na starym koncie poprzez dodanie nowej karty. Ponieważ karta jest zbyt "nowa" system BChw jeszcze jej nie przemielił co może potrwać kilka dni. Trzeba codziennie próbować dodać kartę do swojego konta, w końcu kiedyś się uda ją dodać (jak już system BCHw sobie z nią poradzi i zostanie ona dodana do systemu)

   Usuń
  7. Coś dzisiaj "drgnęło". Udało mi się dodać nową kartę poprzez stare konto w BChw.
   Po tym zabiegu, wchodząc poprzez bankowość internetową w opcję "sprawdź status w programie", udało się przejść dalej do konta w BChw.
   Pozdrawiam serdecznie cierpliwych.

   Usuń
  8. Napisałem u góry jak dodać jeśli nie możecie tych PDFów pobrać. U mnie zadziałało.

   Usuń
  9. Od 2 tyg. próbuję dodać KK do BCH bez efektu, pisałam do Banku i dzwoniłam , przeszłam wszystkie możliwe drogi jej dodania, na stronie BCH i w Citi Online i nie udaje się a czas ucieka do spełnienia warunków promocji. Tracę już cierpliwość chyba zrezygnuję z tej karty. Co jeszcze można zrobić w tym temacie? Podpowiedzcie jakieś rozwiązanie.

   Usuń
 24. Od dłuższego czasu pracuję tylko na umowach zlecenie. Czy będzie to problemem w zdobyciu karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak teraz ale u mnie chcieli przelewy wynagrodzenia z tych umow za 3 mce, w regulaminie chyba jest tabela na końcu z warunkami dla każdej formy zatrudnienia

   Usuń
 25. złótówa , czekam na kontakt z bankiem od 20.10.2023 . zadzwonią czy złożyc wniosek jeszcze raz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samemu zadzwonic z pytaniem co z moim wniskiem...

   Usuń
 26. Bardzo proszę o odpowiedź. Czy jeśli skorzystałam z tej promocji -> https://www.bankobranie.pl/2023/09/zapunktuj-z-karta-citibank-mastercard.html rejestrując kartę debetową Citi (już dostałam swoje bonusy i wymieniłam punkty na bony), to czy znowu naliczy mi punkty promocyjne jeśli zarejestruję kartę kredytową Citi i zrobię nią zakupy w wybranych sklepach? W sensie czy można zgarnąć bonusy jednocześnie na obu tych kartach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Upomniałem się mailowo. Zadzwonili następnego dnia.

   Usuń
 27. czy, podczas dodawania karty do programu bezcenne chwile muszę wyrazić zgodę na email/sms aby otrzymać później punkty 3x7820? "Wyrażam zgodę na wykorzystanie poniższych danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials. Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów:

  E-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji.
  SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy rejestracji w Bezcennych Chwilach to z tego co mi wiadomo jedną z tych zgód zaznaczyć trzeba. Obojętnie którą.

   Usuń
 28. Czy w trakcie trwania promocji można zmniejszyć limit karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Przerabiałem już. Wystarczy dyspozycja przez bankowość w zakładce Kontakt.

   Usuń
 29. Niestety mimo KILKUDZIESIĘCIU prób w zmiennych warunkach nie udało mi się przejść przez weryfikację dowodu osobistego poprzez zrobienie jego zdjęć aplikacją, które zadowoliłyby system. Normalnie ZAŁAMKA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałam..trzeba samemu zadzwonić do banku i dokończyć weryfikację i rejestrację. Mnie się udało .

   Usuń
  2. Miałem to samo. Zrobiliśmy przez telefon i maila.

   Usuń
 30. Jak się ma ta promocja do promocji z Lidlem (990 zł)? Czy można je jakoś połączyć? A najlepiej to jeszcze z założeniem konta osobistego (400 zł). Jak nie to chociaż konto osobiste + karta kredytowa 990 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda promocja karty kredytowej działa odrębnie - można skorzystać tylko z jednej, a więc powyższej z bonusami do 990 zł lub promocji z 600 zł w bonach do Lidla (którą opisuję tutaj). Promocje nie łączą się. O tym w której bierze się udział decyduje strona za pośrednictwem której zostanie złożony wniosek o kartę.

   Dowolną promocję karty kredytowej można za to połączyć z promocją konta osobistego (z premią do 400 zł - opisuję ją tutaj).

   Usuń
 31. Zagapiłem się i aktywowałem kartę na komputerze, a nie w aplikacji mobilnej :( Czy to już po bonusach dla mnie?

  OdpowiedzUsuń
 32. Mam pytanie jak można złożyć reklamację gdy nie dostało się jakiegoś bonusa. Szukam i szukam takiej możliwości po zalogowaniu się i nie mogę znaleźć. Pomoże ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W citionline wchodzisz w kontakt /prawy górny róg/ piszesz do Banku wiadomość i czekasz na odpowiedź.

   Usuń
  2. Wielkie dzięki. Patrzyłęmi i szukałem kilka razy i nie mogłem znaleźć.

   Usuń
  3. Albo możesz napisać maila na listybh@citi.com

   Usuń
  4. Dzięki. Reklamacja napisana. Po dwóch dniach bez odpowiedzi zaległą kasa pojawiła się na koncie. Miło.

   Usuń
 33. chyba jednak nie wykorzystali wszystkich nagrod :)
  udalo mi sie skorzystac z promocji 990 zl na 2 min. przed jej koncem
  wniosek zlozylem 30.11.2023 o godz. 23:58 - nie zalaczajac zadnych dokumentow (dowodu osobistego oraz wyciagow za ostatnie 3 mce), bo wiedzialem, ze nie zdaze

  cale szczescie 1-2 dni pozniej zadzwonili z citi z info, ze jak chce skorzystac z promocji to musze dostarczy emailowo wspomniane wczesniej dokumenty. dostarczylem i czekam na podpisanie umowy :)

  dzieki mr zlotowa za fajny serwis, dopiero zaczynam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...