Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 550 zł w gwarantowanych bonusach za eKonto osobiste w mBanku (+ 8% dla oszczędności)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

24.04.2023

Zgarnij 550 zł w gwarantowanych bonusach za eKonto osobiste w mBanku (+ 8% dla oszczędności)

Otwierający konto osobiste w mBanku zgarnąć mogą teraz - w prosty sposób - nawet 550 zł.

550 zł w bonusach dzięki promocjom "eKonto osobiste plus premia - edycja VI" oraz "Nagroda specjalna - edycja II"
W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do wykorzystania na co się chce) oraz - w najnowszej, dodatkowej promocji - bon 100 zł (do wyboru) do Allegro lub do Biedronki. Ta druga promocja jest limitowana, więc z udziałem nie warto zwlekać.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

550 zł w bonusach dzięki promocjom "eKonto osobiste plus premia - edycja VI" oraz "Nagroda specjalna - edycja II"


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont. Jednak inne  produkty w mBanku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "eKonto osobiste plus premia - edycja VI"


Nagrody. Do wzięcia czeka: 
 • 5 bonusów pieniężnych:
  • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej;
  • 150 zł - otrzymanie tego bonusu uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
  • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto
 • oraz bon 100 zł do wykorzystania na Allegro lub w Biedronce (do wyboru już na etapie rejestracji w promocji) i miesiąc dostępu do Allegro Smart za darmo.

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 550 zł. W zasięgu każdego uczestnika są przede wszystkim bonusy pieniężne do 350 zł (100 + 2 x 50 zł + 150 zł) oraz bon 100 zł do Allegro lub Biedronki. Warunki, które trzeba spełnić, by otrzymać każdy z bonusów opisuję poniżej. Choć opis jest dość długi, to w praktyce warunki do spełnienia w tej promocji są proste, na koniec wpisu podsumowuję je w graficznej rozpisce do pobrania w formie pliku pdf.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje do 8% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł.

Limit wniosków objętych promocją. Teoretycznie promocja "Nagroda specjalna - edycja II" (ta z bonem 100 zł do Allegro lub Biedronki) ma być dostępna do 31.05.2023 r., ale liczba bonów, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 2 500 sztuk - na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący, ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocjach i zgarnąć 100 zł premii oraz bon 100 zł na zakupy:
 • do 31.05.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (na tym etapie wybierzesz czy chcesz bon 100 zł do Allegro, czy bon 100 zł do Biedronki), a następnie na tej samej stronie złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' oraz wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
  podczas rejestracji na stronie promocji oraz we wniosku o konto podaj te same dane;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus pieniężny 100 zł oraz wybrany przez siebie bon 100 zł na zakupy.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy. By je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w kwietniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca maja wykonaj 8 płatności,
- w czerwcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w lipcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej we kwietniu - premię 100 zł dostaniesz do końca czerwca, a bonusy po 50 zł będą wpadać w lipcu i sierpniu).

Z kolei bon 100 zł (do Allegro lub do Biedronki - w zależności od tego, który z nich wybierzesz podczas zgłoszenia do promocji) otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Znajdziesz go w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami (Finanse => mOkazje).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje) oraz o bonie 100 zł na zakupy (do Allegro lub do Biedronki), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, po złożeniu wniosku na stronie promocji, konto należy otworzyć poprzez e-dowód lub za pomocą aplikacji ("na selfie") - ta druga opcja dostępna jest wtedy, gdy na stronę promocji wejdziesz na urządzeniu mobilnym. Następnie w ciągu 7 dni od otwarcia trzeba zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonać min. 8 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł i bonu 100 zł na zakupy).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego dziecka poniżej 13. roku życia.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

eKonto Junior otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji - zatem jeśli konto zostanie otwarte w kwietniu, to bonusów (150 zł za otwarcie konta "na selfie" lub na eDowód i/lub 100 zł za konto dla dziecka) należy spodziewać się najpóźniej do końca czerwca.

Przydatne wskazówki


▶️ Koniecznie zachowaj kolejność: najpierw zarejestruj swój udział na stronie promocji, a dopiero później za pośrednictwem tej samej strony złóż wniosek o konto (takiej kolejności wymaga regulamin promocji z bonem 100 zł).

▶️  mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Allegro lub do Biedronki, będący nagrodą w promocji. 

Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie. Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice):
Zgody we wniosku o konto

Po ich rozwinięciu zobaczysz oświadczenie dotyczące programu mOkazje do zaznaczenia na "Tak":
Zgody we wniosku o konto w mBanku: mOkazje

▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł + 100 zł do Biedronki lub Allegro).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 450 zł oraz bonu 100 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 450 zł i bonu 100 zł do Allegro lub Biedronki. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 8% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 7% lub 8% do 50 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 8,0% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 7,0% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe" (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele w dniu 25.04.2023 r., to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach kwietnia, w maju, czerwcu i lipcu)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (7 lub 8% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie (to cytat z regulaminu): 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia lutego miałeś na nich 300zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec marca, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia lutego.
Czyli: 
stan aktywów na Moich celach na 28.02 = 300zł 
Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.03 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 
Gdy stan aktywów na celach na 31.03 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)" 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis:

"Kwota łączna promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 1 mld PLN dla klientów, którzy otworzyli eKonto osobiste w promocji eKonto osobiste plus premia – edycja VI (...)"


O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne.

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Rozpiska promocji:

Pobierz kompletną rozpiskę promocji. Wystarczy, że wydrukujesz i odhaczysz spełnienie poszczególnych warunków. Dzięki rozpisce masz pewność, że nic Ci nie umknie i cała spodziewana premia wpadnie na Twoje konto.

Rozpiska promocji mBanku z premią 550 zł


💡 Na koniec dodam, że w mBanku dostępna jest też okazja do bankobrania dla przedsiębiorców - do zgarnięcia jest premia 350 zł za samo otwarcie konta firmowego (w praktyce nic więcej robić nie trzeba, a konto będzie i tak prowadzone za 0 zł).

58 komentarzy:

 1. Jak da się sprawdzić datę zamknięcia konta w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto przeszukać skrzynkę mailową - po zamknięciu konta mBank (jako jeden z nielicznych banków) przesyła wiadomość potwierdzającą realizację dyspozycji zamknięcia konta (jest dokładna data zamknięcia konta). Inny sposób to kontakt z infolinią banku.

   Usuń
  2. Od kilku lat dyrektywa unijna zobowiązuje banki do wysłania końcowego zestawienia opłat po zamknięciu konta. W nim widnieje data zamknięcia.

   Usuń
 2. Te płatności mogą być tylko Blikiem czy muszą być Blikiem i kartą? Bo przy tym warunku "8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem" nie do końca rozumiem co oznacza "i/lub"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konfiguracja jest dowolna: można robić wyłącznie płatności kartą lub wyłącznie płatności wyłącznie Blikiem, lub kartą i Blikiem (dowolnie mieszając, a więc np. 5 płatności kartą i 3 płatności Blikiem).

   Usuń
  2. Dzięki za wyjaśnienie. Czyli rozumiem że mogę zastrzec kartę i płacić tylko Blikiem i nagrody dostanę?

   Usuń
  3. Tak, możesz zrezygnować z karty i dostaniesz nagrody.

   Usuń
 3. Czy jest możliwość zrezygnowania z karty w trakcie trwania promocji, żeby nie musieć wydawać 350 zł? Będzie to akceptowalne czy może naruszyć warunki? Chodzi mi o to, żeby płaci tylko Blikiem te 8 razy i nie musieć płacić 350 zł, żeby karta była darmowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tak zrobić. Nie narusza warunków bo posiadanie karty nie jest wymagane. Trzeba ją tylko wyrobić ale później można zamknąć. A płatności robić tylko Blikiem (8 x miesięcznie) bez wymogu obrotu na 350 zł.

   Usuń
  2. A czy kartę muszę aktywować, czy na potrzeby promocji wystarczy ją tylko zamówić i mogę nigdy jej nie aktywować?

   Usuń
  3. Za nieaktywowaną jest też opłata. Musisz ją aktywować i zaraz potem zamknąć. Jak zamykałem w m-cu otwarcia konta to żadnej opłaty nie naliczyli.

   Usuń
 4. A karencja od 1.01.2020 ciągle się nie zmienia :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce daje 8% ma lokacie rocznej - to może być ostatnia taka szansa!

   Usuń
  2. Ta lokata Volkswagen Banku jest ze zmiennym oprocentowaniem - zgodnie z tabelą oprocentowania: "wysokość oprocentowania lokaty może być zmieniona po upływie kwartalnego okresu rozliczeniowego". A więc stawka może się zmienić (czyt. spaść) nawet już po pierwszych 3 miesiącach.

   Usuń
 5. Nie za bardzo rozumiem, o co chodzi z kontem moje cele, jeśli chodzi o sumy wpływów większe od obciążeń o 100 zł. Jeśli chcę dać na konto jednorazowo 50000 zł to z każdym miesiącem musi być wyższe o 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Innymi słowy: jeśli wpłacić jednorazowo jakąś większą kwotę (i ją utrzymywać do końca okresu z promocyjnym oprocentowaniem), to trzeba pamiętać, by co miesiąc dopłacać na rachunek oszczędnościowy co najmniej 100 zł (to zapewni utrzymanie promocyjnego oprocentowania).

   Usuń
  2. W przypadku wpłaty 50 tys czy naliczone odsetki ( miesięcznie koło 266 zł ) mogą zastąpić wpłaty 100 zł ?

   Usuń
  3. Saldo urośnie więc chyba wpływ odsetek powinien wystarczyć.

   Usuń
  4. To moje cele to zaokrąglone końcówki z karty. Po za tym mBanku brak oferty depozytów na rok

   Usuń
 6. Jeśli komuś odrzuci otwarcie konta na selfie i skończy się kurierem to trzeba złożyć reklamację. Wypłacą wtedy 150 zł. U mnie było tak w poprzedniej edycji. Dostałem to błyskawicznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zakładałem przez selfie i wniosek przeszedł bez zastrzeżeń a dzisiaj otrzymuje informację o tym że będzie kontaktował się że mną kurier, więc nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, po co kurier?

   Usuń
 7. Czy można w tej promocji otworzyć konto z kodem od kogoś z polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest możliwość wpisania kodu polecenia.

   Usuń
 8. Co się dzieje jak zostanie przekroczona kwota 50k na koncie "Moje cele"? Odsetki naliczą się do kwoty 50k, reszta na nic/nikły procent czy jest tu jakaś niebezpieczna pułapka typu nie naliczą się wcale odsetki 8%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 50 tys. jest 8% a dla nadwyżki standardowe. Nie ma tu pułapki że przekroczenie 50 tys. zł włącza oproc. stand. dla całości. Takie coś ma obecnie chyba tylko Santander.

   Usuń
 9. Mam kilka pytań? Czy jak zrobię komuś blika za jeden złoty to również się liczy?
  I rozumiem że jak konto otworzyłam w maju to do końca czerwca musi być 8 transakcji? A w czerwcu (i lipcu) 1000zl + 8 transakcji, przy czym po przelaniu 1000zl mogę je sobie od razu zwrócić na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co znaczy "zrobię komuś blika"? Że przelew na telefon? To nie jest płatność. Nie liczy się. Płatność jest jak użyjesz kody (6 cyfr) przy płatności np. w sklepie, na stacji lub internecie.

   Do końca czerwca + w lipcu i sierpniu.

   Masz przykład z artykułu:
   W przypadku umowy o konto zawartej w kwietniu:
   - w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
   - do końca maja wykonaj 8 płatności,
   - w czerwcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
   - w lipcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł

   To sobie to przesuń wszystko o 1 m-c jeśli konto otwarte w maju.

   Co do wpływu to też masz w artykule:
   Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

   Usuń
 10. Czy wyrobiona karta mabilna też się wlicza do promocji?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy w niepełnym miesiącu w którym otwarto konto, miesięczna opłata za kartę jest czy nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu nie wykonam płatności kartą na sumę min. 350 zł?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jeśli w trakcie składania wniosku o otwarcie konta zaznaczyłam opcję, że nie chce wyrabiać karty, wyklucza mnie to z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę trzeba wyrobić więc zamów przez bankowość.

   Usuń
 13. Gdy założę konto przez selfie w aplikacji to potrzebna jest później wizyta w banku żeby złożyć podpis czy coś tak jak w przypadku konta w Millennium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma takiego wymogu. W Millennium zapisali to jako warunek dostanie drugiej premii.

   Usuń
 14. Czy jeśli dodam kartę mBanku do portfela Google i będę płacił telefonem to również wystarczy 8 transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, też mogą być płatności telefonem (Google Pay lub Apple Pay).

   Usuń
  2. Dzięki za szybką odpowiedź :)

   Usuń
  3. Czy w maju też muszę te 8 transakcji spełnić? A w BNP 3 żeby nie płacić za kartę? Czy tylko w czerwcu wystarczy?

   Usuń
 15. Oczywiście nie doczytałam i założyłam konto przez potwierdzenie z innego banku czy to mnie wyklucza z premii 150?🤦

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostaniesz 150 zł bo to tylko za selfie albo e-dowód. Ale reszta nadal cię obowiązuje.

   Usuń
 16. Czy w trakcie trwania promocji musze wykonać te 8 płatności na sumę minimum 350 zł, żeby karta przez pierwsze trzy miesiące była darmowa?
  Po promocji tylko płatności na sumę minimum 350 zł? Może być np. tylko jedna płatność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 8 płatności to jedno. Bo promocja.

   Inna rzecz to te 350 zł. To jest żeby za kartę nie płacić. Do tej sumy te 8 płatności się zalicza. Te 350 zł może być w dowolnej liczbie płatności. Jedna, wiele, suma się liczy.

   Możesz z karty zrezygnować i płacić Blikiem. Wtedy wystarczy tylko 8 płatności na sumę dowolną.

   Usuń
  2. Jak skutecznie zrezygnować z karty? Poprzez aplikację - blokada karty - zastrzeżenie karty?

   Usuń
  3. W bankowości jest opcja ZAMKNIJ. Nie zastrzeż. Wystarczy.

   Usuń
  4. No niestety nie mogę znaleźć nigdzie opcji ZAMKNIJ. Mam tylko opcję Zastrzeż, a gdy w to kliknąć wyskakuje okienko Zastrzeganie karty i opcje wyboru: 1. Rezygnacja z karty, 2. Karta zgubiona, 3. Karta skradziona.
   To na pewno nie to?

   Usuń
  5. O faktycznie wycofali. No to infolinia pewnie.

   Usuń
 17. Co zrobić jak nie otrzymałam bonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ty jeden. Ja już od 3 lat czekam na kasę u nich po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków.
   To drugi po BNP Paribas bank co do rolowania "premiowiczów".

   Usuń
  2. Jeśli otwierałaś konto w kwietniu to dzwoń na infolinię i zgłaszaj reklamację.

   Usuń
  3. Być może wszystkie warunki nie są spełnione?

   Usuń
 18. Otrzymałam właśnie pierwsze nagrody pieniężne od mBanku, ale nie mogę znaleźć wybranego przeze mnie bonu do Biedronki. W zakładce "finanse" nie widzę zakładki z mOkazjami. Jak znaleźć ten bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mOkazje są w Produkty - Usługi - mOkazje. Ja też jeszcze nie mam bonu do Biedronki, ale chyba mają czas do końca miesiąca. A pieniążki na koncie już są i to zacne. Ale to są moje drugie nagrody. Ty piszesz o pierwszych nagrodach czyli bon do Biedronki dostaniesz dopiero za miesiąc.

   Usuń
  2. Otworzyłam konto w maju, czyli jak rozumiem bon do Biedronki powinnam otrzymać do końca lipca, tak jak pierwsze nagrody, a nie za miesiąc?

   Usuń
 19. Otrzymałem bon do Biedronki, ale gdy wchodzę w link to mam komunikat "Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później". Czy ktoś ma podobnie?

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie umiem znaleźć bonu. Ani nie ma takeigo czegoś jak produkty-uslugi-mokazje. W produktach nie ma tej zakładki. Są usługi jako zakładka i tam mokazje ale procet zwrotu za aktywację do różnych sklepów. Czy w aplikacji jakoś inaczej się do tego wchodzi niż przez stronę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jest. Jak w bankowości na komputerze rozwijam produkty to mam w dolnym, prawym narożniku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...